Sveiki. Trumpas mano laiškiukas apie visą šią istoriją.
Taigi, ji yra apie merginą Kristiną, kuri važiuodama į Londoną vardan geresnės ateities, lipdama karjeros laiptais, sutinka 1D. Netrukus jie visi susidraugauja ir tarp jos su vienu iš grupės nariu, užsimezga šilti jausmai, kažkas daugiau už paprastą draugystę, kažkas ko negalima įvardinti paprastu žodžiu ,,susižavėjimas“. Tačiau vienas įvykis viską nudažo kitomis – tamsiomis spalvomis. Tampa juoda dėme kiekvieno gyvenime.
Todėl šioje istorijoje susipina du skirtingi metai, du skirtingi jausmai, o kiekvienas jų yra skirtingoje barikados pusėje – prieš bei po.
Bet viskas tuo nesibaigs.
Ar jie iš tiesų vienas kitą užmirš?
Ar jie sugebės gyventi toliau, nepaisant skausmo širdyje?
Ar juos išskyrusios problemos, iš tiesų, buvo tokios rimtos?
Ar įmanoma atversti kitą gyvenimo puslapį, kai dar neužbaigei kito?
Ar įmanoma gyventi bėgant nuo skausmo?
Galų gale, ar jie dar kartą susitiks?
Į šiuos klausimus tikrai surasite atsakymą, jei skaitysite ateinančius įrašus.
Tikiuosi nuspręsite prie manęs prisijungti ir išgyventi tuos pačius jausmus, kuriuos išgyvena veikėjai.
Ačiū.
Pagarbiai, blog‘o rašytoja.
Komentarų nėra:
Rašyti komentarą